با سوپر اپلیکیشن اگروتک، همه دنیای کشاورزی همراه شماست!

دستاورد های اگروتک

0
تعداد مشاورین سامانه
0
تعداد نصب فعال
0
تعداد کسب و کار های سامانه

ویژگی‌های اصلی پلتفرم اگروتک :

مشاوره

شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم اگروتک در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین مشاوران حوزه کشاورزی در ارتباط باشید و در صورت لزوم درخواست بازدید از زمین ثبت کنید.

بازار کار

در بخش بازار کار برای کارجویان و کارفرمایان بستری طراحی شده است تا بتوانند براحتی و در زمان مناسب شغل خود را پیدا کنند و یا نیروی مورد نظر خود را استخدام نمایند.

مکانیاب

شما می‌توانید تمامی مراکز مرتبط با کشاورزی را با توجه به موقعیت مکانی خود مشاهده کنید و اطلاعات مورد نیاز این مراکز را دریافت نمایید. همچنین مراکز مرتبط با کشاورزی از جمله کسب و کارهای این حوزه می‌توانند با قرار دادن اطلاعات خود در این بخش،‌ خود را به مشتریان جدید معرفی نمایند.

هواشناسی

هواشناسی ابزاری کاربردی برای تمامی فعالین حوزه کشاورزی می‌باشد. در بخش هواشناسی می‌توانید به دقیق‌ترین پیش‌بینی‌ها در ارتباط با آب و هوای منطقه خود دسترسی داشته باشید.

قیمت‌یار

سامانه قیمت‌یار پلتفرم اگروتک یک دستیار افتصادی کشاورز است که این امکان را برای کشاورزان فراهم کرده تا به صورت آنلاین بتوانند قیمت روزانه محصولات کشاورزی را دریافت کنند.

راهنمای اپلیکیشن

مشاوره تغذیه هوشمند

با ورود به اپلیکیشن اگروتک وارد صفحه پیشخوان می شویم. در این صفحه تمامی امکانات اصلی پلتفرم اگروتک از جمله مشاوره، بازارکار، جعبه ابزار، مکانیاب و هواشناسی در دسترس هستن که در ادامه معرفی می شوند.

در صورتی که کاربر نیاز به مشاوره داشته باشه می تواند با ورود به بخش مشاوره از انواع روش های دریافت مشاوره بهره مند شود. اگر شما آزمایش خاک داشته باشید و بخواهید برای زمین خود توصیه تغذیه کودی دریافت کنید، به راحتی با استفاده از مشاوره تغذیه هوشمند، پس از وارد نمودن اطلاعات زمین و اطلاعات آزمایش خاک خود میتوانید توصیه تغذیه کودی با دقت بالا دریافت کنید. در صورتی که آزمایش آب و آزماش برگ هم داشته باشید، با وارد کردن اطلاعات آن ها در این سامانه، دقت توصیه ارائه شده افزایش می یابد.

مشاوره متنی

در صورتی که برای مشکل زمین خود نیاز به مشاوره داشته باشید، می توانید با استفاده از بخش مشاوره متنی سوال خود را مطرح نمایید. بدین منظور ابتدا دسته بندی سوال خود را انتخاب، و بر روی آیکون مشاوره جدید کلیک کنید. سپس با وارد نمودن عنوان مناسب و توضیحات مربوطه، سوال خود را برای کارشناسان ارسال نمایید. همچنین برای انتقال بهتر اطلاعات به کارشناسان، امکان ارسال تصویر ضمیمه برای شما فراهم شده است. کارشناسان اگروتک در اسرع وقت به سوال شما پاسخ خواهند داد و شما می توانید پاسخ را در پروفایل خود، در بخش مشاوره های متنی مشاهده نمایید. در پایان شما می توانید با انتخاب هر کدام از مشاوره ها، نظر خود را در رابطه با آن مشاوره بیان کنید و به آن امتیاز دهید.

همچنین در صورتی که بخواهید کارشناس از زمین شما بازدید نماید می توانید از بخش درخواست اعزام مشاور، با کلیک بر روی ثبت درخواست جدید و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان اگروتک در اسرع وقت جهت انجام هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

بازار کار

اگر شما فردی هستید که برای انجام امور زمین خود نیازمند نیروی کار ماهرید و یا در حوزه کشاورزی جویای کار مرتبط با مهارت های خود هستید میتوانید برای رسیدن به هدف خود از بخش بازاکار پلتفرم اگروتک استفاده کنید. بازارکار پلتفرم اگروتک یک بازارکار تخصصی حوزه کشاورزیست که در آن کارجویان و کارفرمایان به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند و یا آگهی مورد نظر خود را ثبت کنند.

مکان یاب

در بخش مکانیاب اطلاعات مراکز مرتبط با کشاورزی برای کاربران با توجه به لوکیشن آن ها قرار داده شده است. کاربران می توااند اطلاعاتی در زمینه مراکز خدمات گیاه پزشکی، بانک های کشاورزی، نمایندگی های بیمه کشاورزی، فروشگاه های محصولات ارگانیک، آزمایشگاه های دولتی خاک و آب کشور و آزمایشگاه های خصوصی خاک و آب و مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی را روی این نقشه مشاهده کنند. همچنین برای کاربران با استفاده از فیلتر قرار داده شده این امکان قرار داده شده که مراکز مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کنند و اطلاعات مورد نیاز را با کلیک روی این مراکز مشاهده کنند.

هواشناسی

در بخش هواشناسی کاربران می توانند اطلاعات لحظه ای هواشناسی، پیش بینی سه ساعته و پیش بینی پنج روزه آب و هوای مناطق کشور را مشاهده نماید. همچنین کاربران می توانند با ورود به بخش توصیه های کشاورزی و انتخاب استان مورد نظر خود، توصیه های کشاورزی مورد نیاز را دریافت کنند تا از بروز خسارات احتمالی به زمین های خود پیشگیری نمایند. لازم به ذکر است تمامی اطلاعات موجود در بخش هواشناسی، توسط سازمان هواشناسی کل کشور ارائه می گردد.

با بهره‌مندی از مساعدت علمی و فنی :

دکمه بازگشت به بالا