راهنمای کار با سامانه

چرا اگروتک؟!

رابط کاربری آسان جهت استفاده کشاورز، مشاور و سایر بازیگران اکوسیستم.

امکان اخذ مشاوره هوشمند.

ارائه بازار کار فصلی یا دائمی

دسترسی به اطلاعات کسب و کارهای مورد نیاز در حوزه کشاورزی

ارائه اطلاعات هواشناسی

روش‌های مشاوره در پلتفرم اگروتک

علم کشاورزی یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین علوم دنیاست که طی سال‌ها تجربه و آزمون و خطا حاصل شده است. با صنعتی شدن کشاورزی و همچنین بالا رفتن هزینه‌های تولید، جای هر گونه اشتباه از کشاورز گرفته شده است به گونه‌ای یک اشتباه در زمین کشاورزی می‌تواند باعث تاخیر در ارائه محصول به بازار و یا افت کیفیت محصول شود که این به معنی خسارت هنگفت به کشاورز خواهد بود. در این راه کشاورزان می‌توانند با بهره‌گیری از خدمات مشاوره اگروتک بهترین متخصصین این حوزه را در کنار خود داشته باشند و با استفاده از خدمات مشاوره ایشان، از هر گونه خسارت احتمالی جلوگیری نمایند و محصولی با کیفیت را در بهترین زمان روانه بازار نمایند.

دارای رابط کاربری بسیار حرفه‌ای و ساده

اگروتک برای حذف دغدغه‌ها و پیچیدگی‌های کشاورزی طراحی شده. این یک پلتفرم است که کشاورزان و سایر فعالین این حوزه بتوانند به سادگی نیازهای خود را برطرف نمایند. بنابراین لازم است تا طراحی آن به گونه‌ای باشد که کاربر را با چالش‌های جدیدی مواجه نسازد.

در طراحی اگروتک سعی شده است تا با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین تیم توسعه، ساده‌ترین و در عین حال کاراترین فضای کاری در اختیار کاربر قرار گیرد تا بدون هیچ چالشی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نیازهای خود را مطرح نماید و مشکلات خود را حل کند.

دسترسی آسان به اطلاعات کسب و کارها

گاهی اوقات به دلایلی همچون تعمیرات و یا اتمام برخی اقلام مصرفی، کشاورز نیاز پیدا می‌کند تا سریعا مواد و یا وسایلی را خریداری نماید. در این مواقع بهترین راه مراجعه به نزدیک‌ترین تامین‌کننده کالا است. اما این تامین‌کننده کجاست؟!

اگروتک این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در هر لحظه و هر کجا به تمامی تامین‌کنندگان و سرویس‌دهندگان حوزه کشاورزی در حوالی خود دسترسی داشته باشید و تمامی اطلاعات زمانی و مکانی خدمات‌رسانی آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ارائه بازار کار فصلی و دائمی

یکی از مشکلات صنعت کشاورزی در دسترس نبودن نیروی کار ماهر در فصول خاص می باشد. با استفاده از پلتفرم اگروتک، کارفرمایان و نیروهای کار به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. کارفرمایان دیگر نگران دسترسی به نیروی کار ماهر نخواهند بود، کارجویان نیز به راحتی به بازارکار فصلی و دائمی دسترسی خواهند داشت.
همچنین در این پلتفرم تخصص های نیروهای کار مشخص می گردد که جست و جو را برای کارفرمایان ساده می نماید. با توجه به این که بسیاری از کاربران این پلتفرم کشاورزان می باشند که به نیروی کار ماهر احتیاج دارند، در نتیجه بازار بزرگی در زمینه کشاورزی برای کارجویان در این پلتفرم ایجاد می گردد. به این ترتیب پلتفرم اگروتک یک بازار کار تخصصی حوزه کشاورزی را در اختیار تمامی کاربران قرار می دهد که کارجویان و کارفرمایان از مزایای آن منتفع می شوند.

سوالات متداول

تمامی خدمات اگروتک در قالب اپلیکیشن موبایل اگروتک ارائه می‌شود و جهت استفاده از این خدمات باید اپلیکیشن اگروتک را نصب نمایید. برای نصب اپلیکیشن اگروتک اینجا کلیک کنید.

با ارسال یک ایمیل به نشانی info@agrotechexpert.com می‌توانید اطلاعات کسب و کار خود را برای ثبت در سامانه اگروتک ارسال نمایید.

بله، ثبت آگهی در این پلتفرم رایگان است.

بله، استفاده از خدمات مشاوره تغذیه هوشمند و دریافت توصیه کودی در این پلتفرم رایگان است.

بلی، با توجه به اینکه این مشاوره با در نظر گرفتن مشخصات زمین شما ارائه می‌گردد تا دقت و کیفیت بالاتری در مشاوره حاصل شود لذا ثبت اطلاعات زمین اجباری می‌باشد.

دکمه بازگشت به بالا